Klimatyzatory Mitsubishi należą do najlepszych tego rodzaju urządzeń, gdzie estetyka łączy się z najwyższą jakością. Firma wykorzystała do ich produkcji najnowsze rozwiązania technologiczne, dlatego są niezawodne w działaniu, wytrzymałe, sprawne i wydajne

Klimatyzator Mitsubishi AUX Freedom

Klimatyzator serii AUX Freedom jest urządzeniem energooszczędnym i niezawodnym o optymalnych parametrach pracy oraz nowoczesnej stylistyce. Przeznaczony jest do mieszkań. Posiada wiele funkcji od samooczyszczania, trybu turbo, programatora czasowego i inteligentny odczyt temperatury po „I Feel”, jonizator i sterowanie WiFi. Zastosowana w klimatyzatorach AUX technologia inwerterowa gwarantuje stabilną i wydajną pracę przy niskim zużyciu energii w trybie chłodzenia A++, a w trybie grzania A+. Posiada obudowę łatwą do czyszczenia, wykonaną z tworzywa ABS, które jest odporne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia.

Klimatyzatory tej serii wyposażono w łatwy w obsłudze pilot zdalnego sterowania, umożliwiający wygodne kontrolowanie parametrów pracy urządzenia, do których należą: tryb pracy, temperatura, prędkość wentylatora, a podświetlany wyświetlacz umożliwia obsługę urządzenia wtedy, gdy w pomieszczeniu jest ciemno. Urządzenie wyposażono w filtr antybakteryjny, działający sterylizująco na wszystkie rodzaje bakterii, kurz i inne drobnoustroje, które zatrzymują się na jego powierzchni i dzięki wyposażeniu w substancje bakteriobójcze zatrzymany zostaje ich rozwój. Funkcja inteligentnego odczytu temperatury umożliwia dopasowanie temperatury nawiewu do warunków panujących w pomieszczeniu, co pozwala na optymalną pracę przy niskim zużyciu energii.

Uniwersalna stylistyka tej serii klimatyzatorów sprawdzi się w pomieszczeniach o nowoczesnym jak i klasycznym designie. Poza tym urządzenie zostało wyposażone w system wykrywania niskiego poziomu czynnika chłodniczego, dlatego w przypadku jakiegokolwiek wycieku zostaje on wyłączony przez system sterujący. Zapobiega to uszkodzeniu niezbędnych do jego działania komponentów, na przykład sprężarki, przedłużając w ten sposób żywotność urządzenia. Seria AUX posiada najwyższą jakość komponentów zastosowanych w urządzeniach, na przykład inwerterowa sprężarka, gwarantująca wydajną pracę i najwyższą efektywność energetyczną. Urządzenie posiada tryb turbo do szybkiego ogrzewania lub chłodzenia pomieszczenia. Producent, czyli firma Mitsubishi przewidziała również sytuację przerwy w dopływie energii elektrycznej, dlatego wyposażyła urządzenie w funkcję automatycznego restartu, co powoduje, że  zapamiętuje ono poprzednie ustawienia i po ponownym uruchomieniu automatycznie przywraca zadany wcześniej tryb pracy. 

Klimatyzatory Mitsubishi Halo Deluxe

Klimatyzator z serii Halo Deluxe cechuje się dopracowanym i ciekawym wzornictwem. Czarna obudowa z lustrzanym panelem przednim doskonale sprawdzi się w nowoczesnym designie. Tu styl łączy się z nowoczesnością i doskonałymi parametrami energooszczędnej i niezawodnej pracy. Praktyczne funkcje zapewnią najwyższy komfort użytkowania. Filtr usuwa 99,9% zanieczyszczeń, zapewniając czyste i zdrowe powietrze w pomieszczeniu. Modele naścienne z tej serii wyposażono w intuicyjny sterownik, dzięki któremu w łatwy sposób można sterować między innymi trybem pracy, temperaturą, prędkością wentylatora, ustawieniem żaluzji powietrznej w czterech różnych kierunkach, co pozwala równomiernie rozprowadzić powietrze w pomieszczeniu.

Urządzenie zostało wyposażone w urządzenie do wykrywania niskiego poziomu czynnika chłodniczego i ognioodporną skrzynkę elektryczną. Wysokiej jakości sprężarka inwerterowa gwarantuje niezawodną i wydajną pracę urządzenia, a specjalnie zaprogramowane płyty radiatora chłodzącego główną płytę PCB zapobiegają przenikaniu cząsteczek wody do wrażliwych na wilgoć elementów pomieszczenia. 

Klimatyzator AUX J-Smart ART

Klimatyzator tej serii posiada również czarną obudowę z lustrzanym panelem przednim. Oprócz wielu funkcji, w które zostały wyposażone inne modele klimatyzatorów, to urządzenie posiada łatwą do demontażu i serwisowania dolną pokrywę obudowy oraz unikalny kształt żaluzji, przypominających rybią płetwę, umożliwiający rozprowadzenie powietrza w pomieszczeniu. Klimatyzatory mogą być montowane w miejscach niestabilnych pod względem zasilania w energię elektryczną, ponieważ uruchamiają się i pracują przy niskim napięciu, a grzałka tacy ociekowej pozwala na pracę klimatyzatora nawet przy bardzo silnych mrozach, zabezpieczając wymiennik ciepła przed oblodzeniem. 

Mitsubishi to zaufana marka, znana nie tylko fanom motoryzacji. Nowoczesne klimatyzatory zapewniają obecnie nie tylko możliwość chłodzenia powietrza, ale także oczyszczania go czy neutralizacji szkodników. Sprawdź produkty dostępne w salonie Klimasoft, by zapoznać się z ofertą Mitsubishi w Krakowie.