Marzy Ci się mieszkanie z ogródkiem? Wrocław to Twoje miasto, ale chcesz mieć spokój i ciszę po powrocie do domu? Mamy dla Ciebie nowe mieszkania z ogródkiem w Kiełczowie. Kameralny charakter, upragniona prywatność i czystsze powietrze. A do centrum Wrocławia dojedziesz w zaledwie 20 minut!

Dlaczego mieszkanie pod Wrocławiem?

Jeśli po ciężkim dniu pracy chcesz uciec od hałasu, zgiełku oraz wzroku przypadkowych ludzi mieszkanie pod Wrocławiem Ci się spodoba. Jedną z największych zalet mieszkania na Alei Lawendowej jest przepiękne otoczenie. Wyjeżdżając z Wrocławia, zostawisz za sobą wieżowce, duże i tłoczne galerie, korki… naprawdę możesz tego uniknąć. Zarówno dla siebie, jak i dla Twoich dzieci. Wystarczy, że zdecydujesz się na mieszkanie w Kiełczowie.

Denerwujący turyści, nocne kluby, sklepy monopolowe na każdym zakręcie czy mnóstwo głośnych studentów, którzy nie respektują zasad to tylko niektóre przykłady minusów mieszkania w mieście. Przy nich mieszkanie z ogródkiem w Kiełczowie w spokojnej okolicy to luksus, na który możesz sobie pozwolić. Kto wie, może któregoś wieczoru zobaczysz nawet spadającą gwiazdę na niebie? Mieszkając we Wrocławiu możliwe, że nie zobaczysz nawet księżyca.

Dużo zieleni wokół Kiełczowa to doskonała okazja, aby spędzać aktywnie czas wolny. Spacery, jogging, jazda na rowerze, rolki. Co tylko zapragniesz. A w weekend może rodzinna wycieczka do Sielskiej Zagrody (Zielona Oliwka)? Jesteśmy pewni, że zakochasz się w otaczających Kiełczów polach, łąkach i lasach. Będziesz oddychał świeżym powietrzem. Wąchał kwiaty, które będą rosły przed Twoim domem. Pił kawę na tarasie o zachodzie słońca. Bawił się z dziećmi na świeżo skoszonej trawie… Brzmi cudownie, prawda? Mieszkanie z ogórkiem Kiełczów to nasza odpowiedź na Twoje potrzeby.

Mieszkania z ogródkiem w Kiełczowie

Myśląc o swoim przyszłym domu często wyobrażamy sobie, że będzie duży, piękny, z ogrodem. Nic dziwnego, ponieważ ogród jest miejscem, które pozwala się wyciszyć oraz spędzić miło czas. Pełni także funkcję dekoracyjną. Aby mieć piękne, kolorowe, pachnące kwiaty w ogrodzie zamieszkaj w Kiełczowie na Alei Lawendowej. To osiedle nowoczesnych szeregowców, które zapewni Ci przestrzeń do komfortowego życia oraz odpoczynku. Od cichego i zielonego Kiełczowa do głośnego i zatłoczonego Wrocławia dzielić Cię będzie zaledwie 10 kilometrów. To prawie tak, jakbyś miał swój wymarzony dom z ogrodem we Wrocławiu, ale Twój adres zmienił się na Kiełczów. W bezpośredniej okolicy Lawendowej Alei znajdują się dwa przedszkola, szkoła podstawowa z bazą sportową, przychodnia, sklepy, a nawet weterynarz. Jeśli chcesz po pracy odpocząć oraz spędzić czas w spokojnym i bezpiecznym domu, zamieszkaj w Kiełczowie. Lawendowa Aleja może być Twoim miejscem.

Opty-Dom Development

Nowoczesne szeregówki, których głównym inwestorem jest spółka Opty-Dom Development, to odpowiedź na potrzeby współczesnych ludzi, którzy cenią udogodnienia dużych miast, ale ich marzeniem jest piękny i nowoczesny dom w cichej okolicy. Willowy apartament z ogrodem może być Twój. Możesz liczyć na prokliencką postawę Opty-Dom Development, a nawet na wsparcie w załatwieniu formalności czy pomoc w uzyskaniu kredytu. Mieszkanie z ogrodem w Kiełczowie czeka na Ciebie.